Aktualności

Święta wielkanocne coraz bliżej i z tej okazji wszystkich serdecznie zapraszamy na wielkanocny kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły, połączony z rozstrzygnięciem konkursu na wielkanocną palmę, loterią z nagrodami oraz...

Pracownia chemiczna w naszej szkole wkroczyła w świat wirtualny. Uczniowie klas ósmych, dzięki goglom VR zakupionym z programu #LaboratoriaPrzyszłości korzystają na lekcjach chemii z w pełni wyposażonego laboratorium. Wirtualna rzeczywistość pozwala uczniom zobaczyć i dotknąć tego, co do tej pory pozostawało w sferze wyobrażeń, bez konieczności kupowania naczyń, akcesoriów, odczynników oraz sprzątania pracowni. #LaboratoriaPrzyszlosci

 

Z7.jpg
Z7.jpg
61.jpeg
61.jpeg
s5.jpeg
s5.jpeg
s3.jpeg
s3.jpeg
s22.jpeg
s22.jpeg
s1.jpeg
s1.jpeg
previous arrow
next arrow

Laboratoria Przyszłości

Konstruowanie i programowanie z klockami Lego z Laboratoria Przyszłości Doskonalimy kompetencje przyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości {gallery}23_24/labolatoria/lego{/gallery}

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24 szkola24