ROK SZKOLNY 2023/2024
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 - mgr Ewa Wronkowska
wicedyrektor - mgr Justyna Pacura-Syrocka wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut wicedyrektor - mgr Katarzyna Ciurko-Smolińska
NAUCZYCIELE KL. 1 – 3:
1a - mgr Ilona Sznycer, 1b - mgr Joanna Szatkowska, 1c - mgr Joanna Kucharska, 1d - mgr Ewa Kniat, 1e - Natalia Żabińska
2a - mgr Katarzyna Hopke, 2b - mgr Aleksandra Januszewska, 2c - mgr Violetta Wojciechowska - Sanocka, 2d - mgr Ewa Kowalik, 2e - mgr Monika Lubiszewska – Klimek
3a - mgr Mirosława Kużel, 3b - mgr Joanna Kielecka, 3c - mgr Emilia Kokot, 3d - mgr Bożena Kocęba, 3e - mgr Anna Lubomska
język angielski: mgr Małgorzata Janiszek- Becmer, mgr Anna Krychowiak, mgr Marlena Kwiatkowska, mgr Joanna Kielecka, mgr Standish-Kalinowska, mgr Magdalena Wardalinska, mgr Izabela Wiewiórka
religia: mgr Marzenna Rakowska, ks. mgr Krzysztof Adamski
etyka: mgr Aneta Zglińska
terapia pedagogiczna: mgr Joanna Rudnik
logopeda: mgr Joanna Rudnik
świetlica szkolna: mgr Małgorzata Kowalska, mgr Jolanta Łykowska, mgr Monika Milewska, mgr Magdalena Świątecka, mgr Violetta Wojciechowska - Sanocka, mgr Ewa Wronkowska
NAUCZYCIELE KL. IV-VIII
j. polski: mgr Anna Kondratowicz, mgr Żaneta Kowalska, mgr Andrzej Rutkowski, mgr Magdalena Szturo, mgr Ewa Wronkowska, mgr Aneta Zglińska, mgr Małgorzata Ziędalska
matematyka: mgr Renata Bartz, mgr Iwona Koperska, mgr Katarzyna Knut, mgr Beata Piątkowska, mgr Anna Reut-Michalska
j. angielski: mgr Anna Krychowiak, mgr Marlena Kwiatkowska, mgr Anna Standish-Kalinowska, mgr Magdalena Szturo, mgr Magdalena Wardalinska, mgr Izabela Wiewiórka,
język niemiecki: mgr Joanna Kłos-Rochmińska, mgr Joanna Mytlewska, mgr Ewa Skrzeszewska
przyroda: mgr Monika Marks-Kotula
biologia: mgr Joanna Mytlewska, mgr Ewa Skrzeszewska
geografia: mgr Monika Marks-Kotula, mgr Michał Marchlewski
historia: mgr Hanna Matuszewicz, mgr Joanna Skocińska
chemia: mgr Łukasz Panfil
fizyka: mgr Katarzyna Ciurko-Smolińska, mgr Piotr Czerwionka
plastyka: mgr Anna Koprowska
muzyka: mgr Aleksandra Kowalska
technika: mgr Jacek Kalinowski
informatyka: mgr Maciej Grabowski, mgr Jacek Kalinowski, mgr Monika Marciniak,
wiedza o społeczeństwie: mgr Hanna Matuszewicz
doradztwo zawodowe: mgr Małgorzata Ziędalska
wychowanie do życia w rodzinie: mgr Alina Kordowska, mgr Marzena Żabińska
edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Michał Marchlewski
religia: ks. mgr Krzysztof Adamski, mgr Ewa Łuczak, mgr Ewa Paśniewska, mgr Paweł Sadowski
wychowanie fizyczne: mgr Olgierd Chytrowski, mgr Agnieszka Filipiak, mgr Filip Gawroński, mgr Rafał Gorlicki, mgr Andrzej Górecki, mgr Ewa Kasprzak, mgr Iwona Lipecka-Wołczyńska, mgr Tomasz Lubaszewski, mgr Adam Marciniak, mgr Andrzej Smardzewski, mgr Sławomir Szachniewicz, mgr Małgorzata Szymkiewicz - Słońska
nauczyciel współorganizujący kształcenie: mgr Sylwia Czarnecka, mgr Milena Flażyńska, mgr Marlena Galus, mgr Justyna Grzeszczak, mgr Weronika Jarosiewicz, mgr Magdalena Markowska, mgr Bogusława Nowakowska, mgr Małgorzata Piekarska, mgr Agata Sędzikowska, mgr Magda Tybuszewska, mgr Wioleta Wochna
pedagog: mgr Alina Kordowska, mgr Ewa Śniegocka-Nowak
psycholog: mgr Alina Kordowska
biblioteka: mgr Alina Betlejewska Zielińska, mgr Aneta Zglińska