Uroczystości zakończenia roku szkolnego w sali gimnastycznej w dniu 26 czerwca br.: a. godz. 8:00 klasy „8” b. godz. 9:30 klasy „4-7” c. godz. 10:30 klasy „1-2” d. godz. 11:30 klasy “3”.
Ostatnie dni w szkole umilił nam występ klasy c. Uczniowie pod opieką Pani Emilii Kokot zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom spektakl profilaktyczny na motywach baśni ,,Brzydkie Kaczątko" Dzieci dowiedziały się jak wykluczenie w grupie...