Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

sz

Dyrektor - mgr EWA WRONKOWSKA

Wicedyrektor - mgr Katarzyna Knut     Wicedyrektor - mgr Renata Samorowska   Wicedyrektor - mgr Justyna Pacura-Syrocka

Dysponujemy: dużą ilością izb lekcyjnych, dwiema salami gimnastycznymi, salą zabaw, nowoczesnym kompleksem boisk - ORLIK, placem zabaw, basenem, salami informatycznymi, gabinetem stomatologicznym i pielęgniarki szkolnej, stołówką, świetlicą i biblioteką szkolną. W naszej szkole działa zespół pomocy pedagogiczno- psychologicznej składający się z dwóch pedagogów, logopedy i terapeuty.

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24