Drodzy Rodzice,

trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,RETROPROGRAMOWANIE” – największą akcję edukacyjną bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży w Polsce!

12. edycja Koduj z Gigantami „RETROPROGRAMOWANIE” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie: 11 i 12 lutego w Toruniu przy ul. Jamontta 10.

Tym razem tematem przewodnim będzie „RETROPROGRAMOWANIE”,

Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:
Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor,HTML
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python,C++

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

www.kodujzgigantami.pl