Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Szanowni  Rodzice!

W związku z pandemią COVID-19 płatności za obiady za miesiąc luty 2022 r. będziemy przyjmować w lutym br.

Listy uczniów uczęszczających na obiady w styczniu zostaną przeniesione na luty, CHYBA ŻE WCZEŚNIEJ ZOSTANIE ZGŁOSZONA REZYGNACJA Z OBIADÓW.

Termin płatności za luty i kwotę podamy 01.02.2022 r.

W TYTULE PRZELEWU NALEŻY PODAĆ:
1. Obiady za miesiąc np. grudzień 2019
2. Nazwisko i imię ucznia oraz klasa

Pytania prosimy kierować do p. intendentki, tel: 56 655-12-47 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne!

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ