Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Samorząd Uczniowski był inicjatorem włączenia się naszej szkoły  w akcję fundacji Lex Lupus „Rodacy Bohaterom”. Zebraliśmy sporo artykułów żywnościowych, zaś  klasa Id pod kierunkiem p. Ani Luberadzkiej wykonała piękne kartki świąteczne i zebrała biało-czerwone znicze. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wielkie serce i bezinteresowną pomoc.