W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

więcej informacji

Czy wiecie, ile waży święty Mikołaj? Nasi uczniowie wiedzą doskonale. Baaaaaardzo dużo! Tuż przed feriami zakończyliśmy akcję zbiórki monet na rzecz wychowanków fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina, w której wzięło udział aż 21 klas. W sumie zebraliśmy 71, 55 kilogramów drobniaków. Liderem zbiórki została klasa 1b, a za nią kolejno 5c i 8c. Gratulacje!
Członkowie Samorządu Uczniowskiego (z opiekunkami) segregowali, liczyli, dodawali, mnożyli i robili cuda, aby uporządkować ten przeogromny stos… dobroci, szczodrości i pięknych serc.
Przesyłka trafiła do adresatów :-)

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24