W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

więcej informacji

Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest akcja „Każdego odwiedzi święty Mikołaj”.

W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił wesprzeć dzieci pozostające pod opieką Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4 przy ul. PCK w Toruniu. Jak co roku uczniowie, rodzice, nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Zebraliśmy mnóstwo smakołyków: czekolad, cukierków, ciast i ciasteczek, płatków i kremów czekoladowych, bakalii, kakao. Nie zabrakło dekoracji – bombek, łańcuchów, światełek. Wszystko to przekazaliśmy w piątek adresatom.

Dziękujemy za okazane serce, hojność i empatię. „Istnieją ludzie, którzy dają z radością w sercu. Właśnie ta radość jest ich nagrodą.”

Khalil Gibran

Uczestniczymy w projektach: