W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

więcej informacji

Rada Uczniów zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w akcji „Książkowe wyzwania”.

Nauczycielu, jeżeli chcesz, by przez kilka dni/tygodni każda Twoja kolejna lekcja zaczynała się czytaniem, ta akcja jest dla Ciebie!

Uczniu, jeśli marzysz o tym, by lekcje zaczynały się czytaniem rozmaitych książek, przedyskutuj z nauczycielami włączenie się do akcji.

Cel akcji: popularyzacja czytelnictwa, integracja klasy, dobra zabawa.
Czas akcji: listopad (akcję rozpoczyna nauczyciel w dowolnie wybranym dniu na początku miesiąca).
Bohaterowie: uczniowie i nauczyciele wszystkich przedmiotów; decyzję o udziale w akcji podejmuje każdy nauczyciel indywidualnie, to nie jest obowiązek tylko przywilej.

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24