W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

więcej informacji

Miło nam poinformować, że znamy już wyniki naszych szkolnych wyborów. W głosowaniu wzięło udział 663 uczniów. Oddano 648 ważnych głosów.

Przewodniczącym Rady Uczniów Samorządu Uczniowskiego został Oskar Raniszewski z klasy 3a gimnazjum (199 głosów), zaś jego zastępczynią Marta Sokołowska z klasy 8b (173 głosy). Oskarze, Marto - gratulujemy zaufania, jakim Was obdarzono. Życzymy pracowitej i owocnej kadencji.

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24