Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Sezon dyniowy w pełni, co widać w naszych salach lekcyjnych. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najsympatyczniejszego dyniowego potwora. Zaroiło się od pomarańczowych stworów, budzących jednocześnie strach i wesołość.

Specjalne jury, z Panią Dyrektor Ewą Wronkowską na czele, wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – klasa IVb (wychowawczyni - p. Katarzyna Knut)
II miejsce – klasa IIIb gimnazjum (wychowawczyni - p. Katarzyna Ciurko-Smolińska)
III miejsce – klasa Vb (wychowawca – p. Jacek Kalinowski)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wizji i kreatywności. Dziękujemy za zaangażowanie. Bardzo nas ciekawi, jak wykorzystaliście dyniową zawartość? Może jakiś pyszny przepis?