W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Toruniu od 18.10.2023 roku uruchamia Punkty Konsultacyjne dla Rodziców w wybranych placówkach oświatowych naszego miasta. W punktach tych, w ustalone wtorki i czwartki w godz. 16.00-18.00 dyżurować będą specjaliści naszej poradni. Ponadto w każdą środę dyżur specjalisty odbywał się będzie w siedzibie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6).
Z bezpłatnej konsultacji można skorzystać w dowolnym punkcie, bez uprzedniego umówienia.

harmonogram dyżurów

Uczestniczymy w projektach: