W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

więcej informacji

Drodzy Rodzice informujemy, że na stronie miasta został ogłoszony komunikat o naborze wniosków o przyznanie na rok szkolny 2022/2023 stypendiów: Toruński Omnibus, Toruński Fachowiec i Toruński Maestro. Wnioski składa pełnoletni uczeń, a w przypadku ucznia niepełnoletniego - jego rodzice/opiekunowie prawni. do 17 września 2022r.

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24