Aktualności

W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

więcej informacji

l.p.

miejsce konsultacji

nauczany przedmiot/specjalność

termin konsultacji

miejsce konsultacji

1

Adamski Krzysztof

religia

poniedziałek 15.25-16.25

4

2

Bartz Renata

matematyka

wtorek 15.25-16.25

 33

3

Betlejewska-Zielińska Alina

bibliotekarz

środa 15.30-16.30

biblioteka

4

Boral Małgorzata

wychowanie fizyczne

wtorek 16.20-17.20 co 2 tygodnie od 20.09

12

5

Breza-Guściora Maria

matematyka

środa  15.25-16.25

 14

6

Chytrowski Olgierd

wychowanie fizyczne

wtorek 15.25-16.25

5

7

Ciurko-Smolińska Katarzyna

fizyka, chemia, wicedyrektor

poniedziałek 15.30-16.30

23

8

Czarcińska Edyta

j. angielski

środa 16.15-17.15

 19

9

Czerwionka Piotr

fizyka

wtorek 15.25-16.25 co 2 tygodnie od 20.09

23

10

Dembek Mikołaj

chemia

czwartek 15:30-16:30

 26

11

Gawroński Filip

wychowanie fizyczne

środa 17.00-18:00

7

12

Gorlicki Rafał

wychowanie fizyczne

czwartek 16:30-17:30

 31

13

Górecki Andrzej

wychowanie fizyczne

środa 16:00-17:00

5

14

Grabowski Maciej

informatyka

wtorek 15.30-16.30

C1

15

Hopke Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

piątek 16.20-17.20

 9

16

Janiszek-Becmer Małgorzata

j. angielski

czwartek 17.00-18.00

 4

17

Jarosiewicz Weronika

nauczyciel wspomagający

poniedziałek 15:30-16:30

 17

18

Kalinowski Jacek

informatyka, technika

środa 18.40-19.40

 02

19

Karczewska Beata

nauczyciel wspomagający

poniedziałek 17.30-18:30

co 2 tygodnie 

11

20

Kasprzak Ewa

wychowanie fizyczne

poniedziałek 16.15-17.15

16

21

Kielecka Joanna

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 15:30-16:30

 11

22

Kłos-Rochmińska Joanna

j. niemiecki

czwartek 15:25-16:25

 20

23

Kniat Ewa

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.30-16.30

 4

24

Knut Katarzyna

matematyka, wicedyrektor

środa 16:00-17:00

 gab. wicedyrektora

25

Kocęba Bożena

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 16.20-17.20

 5

26

Kokot Emilia

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 16:15-17:15

 10

27

Kołodziej-Bielawska Anna

wdżwr

czwartek 15.30-16.30 co 2 tygodnie od 22.09.

 14

28

Kondratowicz Anna

j. polski

środa 16.15-17.15

 29

29

Koperska Iwona

matematyka

środa 15:30-16:30

 15

30

Koprowska Anna

plastyka

środa 15.30-16.30

 13A

31

Kordowska Alina

pedagog, wdżwr

czwartek 16.00-17.00

gab. pedagoga

32

Kowalik Ewa

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 15:30-16:30

 6

33

Kowalska Małgorzata

wychowawca w świetlicy

czwartek 16.30-17.30

świetlica 

34

Kowalska Żaneta

j. polski

środa 15.30-16.30

 17

35

Krychowiak Anna

j. angielski

wtorek 15.25-16.25

 32

36

Kucharska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 15.30-16.30

 7

37

Kużel Mirosława

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 16.20-17.20

11

38

Kwiatkowska Marlena

j. angielski

wtorek 15.25-16.25

 13B

39

Kwiatkowski-Kasnakow Andrzej

muzyka

poniedziałek 15:30-16:30

 21

40

Lipecka Iwona

wychowanie fizyczne

poniedziałek 15.25-16.25

5

41

Lubaszewski Tomasz

wychowanie fizyczne

czwartek 16.20-17.20

 23

42

Luberadzka Anna

edukacja wczesnoszkolna

piątek 16.20-17.20

 7

43

Lubiszewska-Klimek Monika

edukacja wczesnoszkolna

środa 16.20-17.20

 10

44

Lubomska Anna

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 15.30-16.30

 8

45

Maleszewska-Niziołek Marlena

nauczyciel wspomagający

wtorek 15.30-16.30

  sala przy bibliotece

46

Marchlewski Michał

geografia, edb

wtorek 15.30-16.30

 31

47

Marciniak Adam

wychowanie fizyczne

wtorek 15.25-16.25

 S1

48

Marciniak Monika

informatyka

wtorek 15.25-16.25

 S2

49

Markowska Magdalena

nauczyciel wspomagający

poniedziałek 15.30-16.30

6

50

Marks-Kotula Monika

przyroda, geografia

poniedziałek 15.25-16.25

 12

51

Matuszewicz Hanna

historia, wos

poniedziałek 15.25-16.25

 S1

52

Milewska Monika

wychowawca w świetlicy

środa 16.30-17.30

 świetlica

53

Mytlewska Joanna

biologia, j. niemiecki

wtorek 15.20-16.20

 24

54

Pacura-Syrocka Justyna

pedagog specjalny, wicedyrektor

czwartek 16.00-17.00

 gab. wicedyrektora

55

Paśniewska Ewa

religia

wtorek 15.30-16.30

 27

56

Piątkowska Beata

matematyka

wtorek 15.25-16.25

 15

57

Piekarska Małgorzata

nauczyciel wspomagający

poniedziałek 15:30-16:30

 4

58

Rakowska Marzenna

religia

środa 16:20-17:20

 6

59

Reut-Michalska Anna

matematyka

czwartek 15.25-16.25

 34

60

Roszak Małgorzata

religia

wtorek 15.30-16.30

  27

61

Rudnik Joanna

logopeda, j. polski

czwartek 15.30-16.30

gab. logopedy

62

Rutkowski Andrzej

j. polski

wtorek 15.25-16.25

 17

63

Skocińska Joanna

historia

środa 15.30-16.30

 28

64

Skrzeszewska Ewa

biologia, j. niemiecki

poniedziałek 15:30-16:30

 25

65

Smardzewski Andrzej

wychowanie fizyczne

poniedziałek  15:30-16:30

14

66

Sobczak Ewa

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 15.30-16.30

 6

67

Standish-Kalinowska Anna

j. angielski

środa 18.40-19.40

 12

68

Stasiak Aneta

j. polski

czwartek 17.15-18.15

 4

69

Surdyk Kamila

edukacja wczesnoszkolna

środa 16.15-17.15

 9

70

Szachniewicz Sławomir

wychowanie fizyczne

czwartek 15:30-16:30

23

71

Szczuka Patrycja

nauczyciel wspomagający

wtorek 15:30-16:30

 34

72

Sznycer Ilona

edukacja wczesnoszkolna

piątek 16.15-17.15

 8

73

Szturo Magdalena

j. polski

czwartek 17.30-18.30

 18

74

Szymkiewicz-Słońska Małgorzata

wychowanie fizyczne

poniedziałek 16:15-17:15

17

75

Śniegocka-Nowak Ewa

pedagog

poniedziałek 16.00-17.00

gab. pedagoga

76

Świątecka Magdalena

wychowawca w świetlicy

środa 16.30-17.30

 świetlica

77

Tymińska Olga

terapeuta

czwartek 15.30-16.30

gab. Sowy

78

Wardalinska Magdalena

j. angielski

poniedziałek 15.25-16.25

 13b

79

Wiewiórka Izabela

j. angielski

środa 15.30-16.30

 13b

80

Wochna Wioleta

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 16:30-17:30

 22

81

Wojciechowska-Sanocka Wioletta

wychowawca w świetlicy

czwartek 16.15-17.15

 świetlica

82

Wronkowska Ewa

wychowawca w świetlicy, dyrektor

wtorek 15:25-16:25

gab. dyrektora

83

Zglińska Aneta

bibliotekarz, j. polski

wtorek 15.30-16.30

 biblioteka

84

Ziędalska Małgorzata

j. polski, doradztwo zawodowe

środa 15.30-16.30

 30

 

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24
szkola24 szkola24 szkola24 szkola24

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok