Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

Wszystkie informacje na temat nowych zasad przyjęć pacjentów do gabinetu stomatologicznego można uzyskać pod numerem 56 652 81 72.

Rejestracja tylko telefonicznie (wtorek, środa, piętek)

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24