Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Turniej odbył się 04.03.2018 roku w Aleksandrowie Kujawskim. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: TAF Toruń, KP Gopło Kruszwica, KS Piłkarz Golub Dobrzyń, MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski, KS Królewscy Płock, UKS Boguszewo, dwa zespoły KS Kutno i dwa zespoły Gwiazdek SP 24. Nasze drużyny zaprezentowały się rewelacyjnie. Nasza pierwsza drużyna zajęła 1 miejsce, druga zajęła 4 miejsce. Nasi zawodnicy zostali też wyróżnieni: Wiktor Staruch - Jasiński został najlepszym bramkarzem turnieju a Iwo Grabek otrzymał statuetkę króla strzelców. Brawo chłopcy!