W pierwszy weekend grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 25. rocznicy obecności Torunia na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO! W programie konferencja, widowiska na Rynku Staromiejskim i Zamku Krzyżackim oraz zwiedzanie nieznanych zakamarków toruńskiej starówki.

Zachęcamy dzieci z całego miasta do podjęcia nauki w klasie sportowej:
⚽️ w grupie piłki nożnej
🏊‍♀️ w grupie pływackiej.

Trenerem piłki nożnej w roku szkolnym 2022/2023 będzie pan Andrzej Górecki. Co mówią o trenerze jego wychowankowie Maciej Żurawski i Damian Rasak? Zachęcamy do obejrzenia filmu!

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24