Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

W Mistrzostwach Torunia w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych startowało 21 szkół. Nasza szkoła zajęła 2 miejsce.

Skład drużyny: Piasek Jan, Lewandowski Krystian, Kant Kacper, Włosiński Paweł, Cyboran Jakub, Sierbiński Filip, Wiertel Adam, Gruszczyński Jakub, Gałaj Kamil, Kalinowski Rafał.
Trener Adam Marciniak