Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Gwiazda 24 Toruń po rewelacyjnej grze zajmuje 3 miejsce w Noworocznym Turnieju w Aleksandrowie Kujawskim.
Chłopcy podczas turnieju stracili tylko jedną bramkę, która zadecydowała, że zamiast ze złotym wrócili z brązowym medalem do Torunia.
Gwiazdki dostarczyły kibicom dużo emocji.
W grupie pokonali między innymi w derbowym meczu bydgoskiego Zawiszę. W walce o złoty medal stracili tylko jednego gola.
Jesteśmy bardzo dumni z całej drużyny, która odniosła sukces. Bardzo dobry początek roku 2018! Dziękujemy rodzicom za wsparcie.

Skład: Szyplik Tobiasz, Grabek Iwo, Jankowski Konrad, Łański Łukasz, Tamoń Wiktor, Polanowski Bartosz, Olszewski Jan, Skonieczny Franek
Trenerzy: Marciniak Adam, Smardzewski Jakub