Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Gwiazda 24 Toruń po rewelacyjnej grze zajmuje 3 miejsce w Noworocznym Turnieju w Aleksandrowie Kujawskim.
Chłopcy podczas turnieju stracili tylko jedną bramkę, która zadecydowała, że zamiast ze złotym wrócili z brązowym medalem do Torunia.
Gwiazdki dostarczyły kibicom dużo emocji.
W grupie pokonali między innymi w derbowym meczu bydgoskiego Zawiszę. W walce o złoty medal stracili tylko jednego gola.
Jesteśmy bardzo dumni z całej drużyny, która odniosła sukces. Bardzo dobry początek roku 2018! Dziękujemy rodzicom za wsparcie.

Skład: Szyplik Tobiasz, Grabek Iwo, Jankowski Konrad, Łański Łukasz, Tamoń Wiktor, Polanowski Bartosz, Olszewski Jan, Skonieczny Franek
Trenerzy: Marciniak Adam, Smardzewski Jakub