Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Dnia 4 lutego chłopcy rocznika 2008 uczestniczyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Brzozowie.
Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn: Olimpia Grudziądz, Unisławia Unisław, Zbiczno, 2 drużyny z Brzozowa, KS Osielsko i nasze Gwiazdki 24 Toruń. Chłopcy zaprezentowali się rewelacyjnie wygrywając 5 meczy, jeden remisując.
Skład drużyny: Tamoń, Olszewski, Skonieczny, Szyplik, Grabek, Polanowski, Jankowski, Kornel, Wszelaki