Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Nasi chłopcy w Kujawsko - Pomorskiej Lidze Piłkarskiej

Zakończył się kolejny sezon, w którym nasi chłopcy brali udział w Kujawski - Pomorskiej Lidze Piłkarskiej. Zgłosiliśmy do rozgrywek kilka drużyn a każda z nich zaprezentowała się bardzo dobrze. W kategorii Żak (rocznik 2009/2010) zgłoszone zostały 4 drużyny. Dwie najlepsze awansowały do ekstraklasy swoich rozgrywek a dwie pozostałe sklasyfikowane zostały w połowie tabel  w swoich grupach.
W kategorii Orlik (rocznik 2007/2008) zgłoszonych zostało pięć drużyn. Nasz najlepsza drużyna grająca w ekstraklasie rozgrywek utrzymała się w swojej klasie rozgrywkowej na wysokim piątym miejscu z 16 drużyn.
Druga drużyna uzyskała awans, zostając wicemistrzem w swoje grupie składającej się z 12 zespołów.
W kategorii Młodzik nasi chłopcy zostali wicemistrzami ligi.
W kategorii Trampkarz bezapelacyjnie zostali mistrzami pokonując największego rywala w grupie Juventus Toruń w dwumeczu 5:1.

Orliki II po wygraniu ostatniego meczu ligowego z liderem grupy Unią Wąbrzeźno 4:1

Orliki I tuż po wygranej w ostatnim meczu ligowym z Elaną Toruń 3:0

Nasze Żaczki SP24 tuż po pokonaniu Olimpii Grudziądz 3:1