Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Nasi chłopcy w Kujawsko - Pomorskiej Lidze Piłkarskiej

Zakończył się kolejny sezon, w którym nasi chłopcy brali udział w Kujawski - Pomorskiej Lidze Piłkarskiej. Zgłosiliśmy do rozgrywek kilka drużyn a każda z nich zaprezentowała się bardzo dobrze. W kategorii Żak (rocznik 2009/2010) zgłoszone zostały 4 drużyny. Dwie najlepsze awansowały do ekstraklasy swoich rozgrywek a dwie pozostałe sklasyfikowane zostały w połowie tabel  w swoich grupach.
W kategorii Orlik (rocznik 2007/2008) zgłoszonych zostało pięć drużyn. Nasz najlepsza drużyna grająca w ekstraklasie rozgrywek utrzymała się w swojej klasie rozgrywkowej na wysokim piątym miejscu z 16 drużyn.
Druga drużyna uzyskała awans, zostając wicemistrzem w swoje grupie składającej się z 12 zespołów.
W kategorii Młodzik nasi chłopcy zostali wicemistrzami ligi.
W kategorii Trampkarz bezapelacyjnie zostali mistrzami pokonując największego rywala w grupie Juventus Toruń w dwumeczu 5:1.

Orliki II po wygraniu ostatniego meczu ligowego z liderem grupy Unią Wąbrzeźno 4:1

Orliki I tuż po wygranej w ostatnim meczu ligowym z Elaną Toruń 3:0

Nasze Żaczki SP24 tuż po pokonaniu Olimpii Grudziądz 3:1