Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Piłkarze SP 24 Toruń po rewelacyjnej grze zajęli 1 miejsce w Noworocznym Turnieju Halowym w Aleksandrowie Kujawskim. Chłopcy wygrali wszystkie mecze a nasz zawodnik Jakub Klockowski został królem strzelców. To bardzo dobry początek roku 2019!
Skład: Adamowicz Tymoteusz, Kania Sebastian, Klockowski Jakub, Marciniak Stanisław, Mey Oliwier, Mycio Aleksander, Nykiel Hubert, Wszelaki Grzegorz. Trener: Marciniak Adam.