Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Dnia 8 listopada 2017 r. chłopcy z klas 4-5 wygrali w kategorii U-12 toruński finał turnieju
,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"

Podsumowując dwa dni turnieju: eliminacje i finały, Gwiazdki SP24 rozegrały 5 meczy,

wygrały wszystkie 5, zdobywając 22 bramki tracąc tylko 1.

Dzięki wygranej chłopcy awansowali do finału wojewódzkiego, gdzie wiosną zmierzą się z najsilniejszymi drużynami naszego województwa.

Skład drużyny: Rafał Podborny kl. 5d, Tymek Adamowicz kl. 4c, Miłosz Maciejewski kl. 5e,

Marcin Sochan kl. 5e, Oliwier Mey kl. 4e, Kuba Klockowski kl. 4e, Hubert Nykiel kl. 4e,

Staś Marciniak kl. 4e, Wiktor Staruch - Jasiński kl. 4e, Łukasz Szlasa kl. 5e.