Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Dnia 24.11.2018 roku nasza drużyna składająca się głównie z chłopów z klas piłkarskich wygrała X edycję Halowego Turnieju Cuiavia Cup w Aleksandowie Kujawskim. Chłopcy pozostawili za sobą 11 drużyn. W swojej grupie pokonali KS Królewskich Płock oraz LZS Mustang Ostaszewo Wynikiem 3:0. Dzięki zwycięstwom awansowali do Ligi Mistrzów (czyli 4 drużyn, które wyszły z pierwszych miejsc). Pierwszy mecz zremisowali z drużyną z Grudziądza 0:0, w następnym meczu wygrali z GKS Orzeł Zbiczno 2:1. Ostatni mecz po koncertowej grze wygrali z Orłem Służewo 4:0.
Siedem punktów, które zdobyli w rozgrywkach finałowych zapewniły chłopcom I miejsce. Na uwagę zasługuje także wyróżnienie dla naszego zawodnika Jakuba Klockowskiego, który został MVP turnieju i Oliwiera Mey, który w całym turnieju wyciągał piłkę z bramki tylko jeden raz.

Brawo chłopcy!