Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
(J.Korczak)

Proszę Państwa,
podczas Koncertu Charytatywnego „Dzieci dzieciom” z pewnością zadbaliśmy wspólnie o to, aby świat promieniał szerokim uśmiechem.

Dzięki Państwa obecności, hojności, Waszej nieocenionej dobroci serca udało się zebrać fundusze w wysokości 3492,50 zł. To kwota, która dzięki zaangażowaniu naszej szkolnej rodziny SP 24 zasili konto fundacji EMIC z przeznaczeniem na pomoc dzieciom ukraińskim. Wspólnie „mamy tę moc”! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom koncertu za zaangażowanie i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dyrekcja i nauczyciele

toruń.direct CENTRUM WSPARCIA BIZNESU rozpoczęło Kampanię promującą ofertę toruńskich szkół branżowych i technicznych.

Tegoroczna Kampania została oparta na koncepcie: ,, Czy wiesz, że….’’. Jej idea bazuje na krótkim przekazie, w którym zawarte są ciekawostki i informacje o ofercie edukacyjnej każdej ze szkół. Zapraszamy na stronę: http://czywieszze.org

Znajdziecie tam informacje o:

Oprócz tego zapraszamy do obejrzenia filmu

Dnia 5-6 października chłopcy z klas piłkarskich z naszej szkoły wyjechali na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta Zabrza na mecz Górnika z Lechem Poznań. Mieli też możliwość rozegrania meczy sparingowych z drużynami z Akademii Górnika Zabrze. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Chłopcy z klasy 4 i 5 rocznika 2008 wygrali 5:4 a nasi chłopcy z klas 5 rocznika 2007 wygrali 3:1. Były to bardzo wyrównane mecze, które przyniosły kolejne doświadczenie zbierane przez naszych podopiecznych. Idziemy do przodu. Brawo chłopcy!!!. Dziękujemy Prezesowi KS Gwiazda Toruń za duże wsparcie finansowe oraz Przewodniczącemu Rady Miasta Zabrza za udostępnienie nam bardzo dobrych warunków noclegowo - żywieniowych za niewielką kwotę. Dziękujemy także za darmowe bilety na mecz.

Zapraszamy do Galerii na fotoreportaż.