Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Dnia 5-6 października chłopcy z klas piłkarskich z naszej szkoły wyjechali na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta Zabrza na mecz Górnika z Lechem Poznań. Mieli też możliwość rozegrania meczy sparingowych z drużynami z Akademii Górnika Zabrze. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Chłopcy z klasy 4 i 5 rocznika 2008 wygrali 5:4 a nasi chłopcy z klas 5 rocznika 2007 wygrali 3:1. Były to bardzo wyrównane mecze, które przyniosły kolejne doświadczenie zbierane przez naszych podopiecznych. Idziemy do przodu. Brawo chłopcy!!!. Dziękujemy Prezesowi KS Gwiazda Toruń za duże wsparcie finansowe oraz Przewodniczącemu Rady Miasta Zabrza za udostępnienie nam bardzo dobrych warunków noclegowo - żywieniowych za niewielką kwotę. Dziękujemy także za darmowe bilety na mecz.

Zapraszamy do Galerii na fotoreportaż.