Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

Klub Sportowy "Gwiazda" Toruń

zaprasza dziewczynki do udziału w treningach PIŁKI NOŻNEJ.

Zajęcia odbywają się na Orliku SP24: wtorek 17.30-19.00, czwartek 17.00-18.30.

Szczegółowych informacji udziela trener piłki nożnej, nauczyciel SP24 Adam Marciniak, tel. 698356253.