Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty piątek 8.07 i poniedziałek 11.07 w godzinach 8.00-14.00

Jeśli zamiast dziecka zaświadczenie będzie odbierał:
- rodzic/opiekun prawny niezbędny będzie do okazania dowód osobisty,
- inna osoba, wówczas musi posiadać upoważnienie zawierające imię, nazwisko i numer dowodu osobistego oraz dowód osobisty do okazania.

Regulamin korzystania z sal gimnastycznych w SP nr 24 obowiązujący od 18.05.2020 r.

Dyrektor szkoły informuje, że boiska „Orlik” czynne są od poniedziałku do niedzieli w następujących godzinach:
poniedziałek - piątek godz. 16:00 do 20:00
sobota - niedziela godz. 10:00 do14:00

W tych godzinach zajęciami na boisku koordynują - animatorzy

Następujące godziny zarezerwowane są dla klubów sportowych:
Poniedziałek 17:00-20:00
Wtorek 17:00 – 18:30
Środa 17:00- 18:30
Czwartek 17:00 – 20:00
Piątek 17:00 -18:30

Chęć zarezerwowania pozostałych godzin w ramach pracy animatorów należy zgłosić bezpośrednio u nich (pomieszczenie administracyjne przy szatniach obiektu „Orlik”)

Poza godzinami pracy animatora boisko Orlik dostępne jest do zapadnięcia zmroku, wówczas osoby chcące skorzystać z obiektu muszą uzgodnić warunki między sobą.

Informujemy jednocześnie, że: dostęp do siłowni zewnętrznej, placu zabaw, boiska wewnętrznego (tor rolkowy, stoły do gry w ping-ponga) dostępne są dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach: 16:15 do zapadnięcia zmroku, w pozostałe dni bez ograniczeń.

Wejścia na teren obiektów sportowych znajdują się:

bramka od strony – garaży - ul. Legionów oraz przy bramie głównej od ul. Lelewela
bramka – zaplecze kuchni – od strony ul. Ogrodowej

Prosimy o przestrzeganie regulaminów korzystania z ww. urządzeń oraz obiektów.

Uczestniczymy w projektach:
szkola24 szkola24 szkola24