Rodzice pragnący skonsultować się z nauczycielem terapeutą pedagogicznym proszeni są o kontakt przez e-dziennik.
Olga Tymińska
nauczyciel terapeuta pedagogiczny

Jeśli masz kłopot, a nie masz komu się zwierzyć i chciałbyś/chciałabyś pozostać anonimowy/anonimowa, to wiedz, że ruszył telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w naszym mieście!  nr tel. 516 500 600

Od ostatniego weekendu października działa w Toruniu telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Możesz zadzwonić pod nr tel. 516 500 600 i zwierzyć się anonimowo ze swoich problemów.
Telefon funkcjonuje przez całą dobę,

29 września klasy VIIa i VIIf wzięły udział w Festiwalu Ekologicznym „Ochrona płazów ochrona gatunków. Edycja 2021” organizowanym na terenie Osady Leśnej Barbarka. Na uczniów czekało 10 stanowisk warsztatowych. W przystępny i atrakcyjny dla młodych osób sposób zaprezentowano wybrane zagadnienia ekologiczne dotyczące ochrony bioróżnorodności i walorów krajobrazowych województwa kujawsko-pomorskiego. Nie bez znaczenia był wspólnie spędzony czas w pięknych okolicznościach przyrody.